Opis stanowiska pracy

Mipromet Sp. z o.o. z Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992r.
Obecnie należy do wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w kraju.

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz

Opis stanowiska:
- wykonywanie wszelkich prac spawalniczych
- wykonywanie wstępnej kontroli jakości wyrobów

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w spawaniu,
- certyfikat spawacza (MAG 135);
- znajomość rysunku technicznego
- dobra organizacja pracy
- sprawność fizyczna i manualna
- komunikatywność
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Mipromet działa w swojej branży już od 1991 roku. Dzięki temu, że... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji