Spawacz zgrzewacz tworzyw sztucznych plastiku - Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Turyngia, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Turyngia

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Spawacz tworzyw sztucznych plastiku - Lokalizacja południowo-wschodnie Niemcy Turyngia

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • Spawanie tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości zespawanych elementów

  • znajomość metod spawalniczych i obróbki tworzyw sztucznych potwierdzona kursem
  • 1 r. udokumentowanego doświadczenia
  • sumienność, rzetelność w zakresie wykonywania powierzonych zadań
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • aktywne prawo jazdy

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie 6 miesięcy przez Agencję FallWork Sp. z o. o. z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
  • płatne nadgodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka: 12 E/h do 15 E/h brutto w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231