Opis stanowiska pracy

Dla firmy zajmującej się produkcją zbiorników, cystern oraz wyposażaniem zakładów z branży przemysłu energetycznego, leśnego, chemicznego oraz rafineryjnego poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Miejsce pracy: FINLANDIA, Nakkila

Praca polega na prefabrykacji zbiorników i odbywa sie zarówno na hali produkcyjnej, jak i w terenie (delegacje na projekty).

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy spawanie stali czarnej i nierdzewnej metodą 135,136 MAG o grubści do 4mm.

OFERUJEMY:

  • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę  o pracę
  • Oferujemy pracę na miejscu na terenie fabryki ze stawką 14-14,5 eur/h +dodatki fińskie oraz delegacje do pracy w terenie z wypłacanymi dietami (44 eur/dziennie)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dopłaty podczas podróży do i z  PL (0,44€ / km oraz 15,30 € /h)

Informacje dodatkowe:

  •  zakwaterowanie: max 350 eur / miesiąc, na koszt pracownika
  •  przelot na koszt pracownika

PODCZAS PRACY W DELEGACJI FIRMA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKWATEROWANIE I SAMOCHOD SŁUŻBOWY

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętności spawalnicze w metodach 135, 136 MAG,
  • Nie wymagamy znajomości języka angieskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna