Spawacz Zbiorników i Konstrukcji Stalowych kontrakt w Niemczech

Stal-Krak Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak istnieje na rynku konstrukcji stalowych od 2005 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie spółka zatrudnia około 200 osób na umowę o pracę w kraju i za granicą. Posiadamy zagraniczny oddział firmy w Niemczech, gdzie świadczymy usługi spawalnicze, elektryczne oraz wykonanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu zbrojenia dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto oferujemy wykonanie oraz montaż stali zbrojeniowej w postaci koszy dla pali oraz ścian szczelinowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy

  • spawanie i montaż zbiorników ze stali węglowych i nierdzewnych
  • spawanie i montaż konstrukcji stalowych
  • spawanie i montaż rurociągów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu ślusarz , monter konstrukcji stalowych
  • uprawnienia spawalnicze : minimum MAG , stale węglowe oraz nierdzewne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe jako spawacz blach i konstrukcji stalowych
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia spawalnicze TIG , elektroda
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na polskich warunkach
  • oddelegowanie do Niemiec
  • zarobki w euro 1600 € - 2000 € netto / m-c
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro

Pracownicy otrzymują bezpłatne:

  • zakwaterowanie i zameldowanie
  • środki czystości
  • ubranie robocze
  • dojazdy do pracy
  • dojazd i zjazd z kontraktu
  • pełną opiekę i pomoc w szerokim zakresie / urzędy , lekarze, wszelkie formalności /

Informacje dodatkowe:

  • możliwość ubiegania się o świadczenia rodzinne na dzieci KINDERGELD
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego w PZU
  • podatek dochodowy płatny w Niemczech ( w rozliczeniu rocznym możliwy zwrot)
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne płacone w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wyłącznie w języku polskim  za pomocą przycisku APLIKUJ lub bezpośrednio na maila : kadry@stal-krak.pl

W razie  pytań prosimy kontaktować się pod numerami telefonu: 609-637-729 lub (+48) 12 257-40-76 w godz. 07:30 - 15:30

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".