Spawacz zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę

Gi Group Poland S.A.

Strumień, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strumień
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie montażu detali/podzespołów w przyrządach oraz ich spawanie zgodnie z rysunkiem
  • stosowanie się do zaleceń instrukcji technologicznej spawania WPS,
  • przestrzeganie zasad obsługi codziennej spawarki,
  • umiejętna eksploatacja sprzętu spawalniczego.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • jeżeli posiadasz doświedczenie na stanowisku spawacza, będzie to Twoim dodatkowym atutem w prcesie rerkutacyjnym,
  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG/MIG/TIG,
  • samodzielności,
  • dobrej organizacji czau pracy.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie bezpośrednio w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - możliwosć negocjowania stawki ponieważ doceniami posiadane doświadczenie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pierwsza umowa na 3 miesiące,
  • miesieczną premię,
  • pracę na dwie zmiany,
  • pakiet premi ( jakościowa, wakacyjna, premia za brak absencji, świąteczną),
  • stołówkę zakładowa; dobre i tanie obiady,
  • mozliwośc skorzystania z Karty MultiSport, Ubezpieczenia zdrowotnego, Opieki Medycznej.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.