SPAWACZ z uprawnieniami

P.H.U. Super Plus

Cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
- spawanie profili - rur, kształtowników (materiał: stal czarna oraz nierdzewna)
- kontrola poprawności wykonania detalu
- prace montażowe przy budowie obiektów i instalacji przemysłowych (kotłownie)

OFERUJEMY:
-Wynagrodzenie adekwatne do posaidanego doświadczenia zawodowego i umiejętności
-Zapewniamy dojazd,zakwaterowanie i wyżywienie

Nasza firma wykonuje instalacje w zakładach produkcyjnych inwestorów na terenie całego kraju.
Poszukujemy kandydatów wykazujących gotowość do wyjazdów na czas wykonywania prac do miejsca wykonywania instalacji.

Wymagania

- Aktualne uprawnienia spawalnicze
- Min. rok doświadczenia w zakresie spawania MIG/MAG, TIG
- Doświadczenie w spawaniu stali czarnej oraz stali nierdzewnej
- Znajomość rysunku technicznego
- Dyspozycyjność i chęć do pacy

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się budową kotłowni przemysłowych w oparciu o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne