SPAWACZ Z CERT. 111/141/MAG - FRANCJA

IPF GROUP S.A.

Francja, Lille, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma z 50 letnia historia wytwarzająca wymienniki ciepła, zbiorniki ciśnieniowe - dla instalacji uzdatniających powietrze i gazy.
Praca na prefabrykacji, stacjonarna.
Praca na stali czarnej i nierdzewnej.
Dlugoterminowe zatrudnienie, z rotacją.

Praca w okolicach LIille, Francja.

Bardzo dobre wynagrodzenie i dlugofalowa wspolpraca.

Wymagania

1. Wymagamy aktualnych certyfikatow na 111 oraz 141 oraz MAG (135 lub 136) - trzeba posiadac wszystkie 3 w zestawie.
2. Doświadczenie w spawaniu zbiorników cisnieniowych pod badania NDT.
3. Doświadczenie zarówno ze stali czarnej jak i nierdzewnej, w tym rury.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji