Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Małkowo

Nr ref. 184/10/2019

Zakres zadań:

• Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej

• Spawanie metodą TIG pod rtg

• Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

• Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym

• Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

• Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

• Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)

• Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

• Dofinansowanie do karty MultiSport

• Prywatna opieka medyczna

• Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych

• Możliwość realizacji ciekawych projektów

Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !

Wymagania

• Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG
• Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg
• Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
• Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji