Spawacz TIG - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy firmę, która działa w branży metalowej, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIGMiejsce pracy: Olsztyn
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Certyfikaty spawalnicze TIG

Obowiązki:
  • Wykonywanie prac spawalniczych (spawanie elementów zbiorników i urządzeń) w różnych zakresach średnic, grubości i pozycjach spawania, zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Sczepianie
  • Wykonywanie prac pomocniczych, przygotowawczo-zakończeniowych

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet socjalny
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia i pracy
  • Realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych
  • Regularne szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.