Opis stanowiska pracy

SPAWACZ TIG

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

WYMAGANIA:

- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

- Ważne i podstemplowane certyfikaty spawalnicze,

- Certyfikat VCA mile widziany,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Precyzyjne wykonywanie zadań w oparciu o rysunek techniczny,

- Spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej,

- Spawanie stali czarnej (rury) o grubości od 2mm,

- Sprawdzenie jakości wykonanego spawania.

OFERUJEMY:

- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Prezentacja firmy

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy