Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.
Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG
nr ref. PP/ST/12/2013

Zadania:

• spawanie metodą TIG rur i blach
• praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

• minimum podstawowe uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą TIG (metoda 141)
• doświadczenie w spawaniu rur i blach
• doświadczenie przy składaniu instalacji spożywczych – preferowane mleczarstwo
• znajomość rysunku technicznego
• mile widziane umiejętności ślusarsko - monterskie
• umiejętność pracy w zespole
• szybkość uczenia się, elastyczność, sprawność fizyczna i manualna

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności