Spawacz TIG z j.angielskim/niemieckim, oraz własnym samochodem!!

HOLANDIA, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii, Belgii, Niemczech. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG( rury)

ze znajomością j. angielskiego/niemieckiego z własnym samochodem!

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie rur ze stali czarnej, nierdzewnej, czasami duplex
  • Miejscowość: Holandia, różne projekty na terenie Holandii lub Niemiec
  • Wyjazd od zaraz!! na  minimum 4 tygodnie z możliwością przedłużenia
  • Pozszukujemy pracowniów na dłuższe okresy czasu, kontrakty są przedłużane

Oferujemy:

  • stawka:9,50 euro brutto na h+ dodatki, co daje łącznie 2065 euro netto na miesiąc przy  173 h pracy.
  • ubezpieczenie: zapewnione płatne: 20,73/tydzień
  • zakwaterowanie: zapewnione -bezpłatne
  • wyżywienie we własnym zakresie.

Wymagania

  • doświadczenie przy spawaniu TIG rur
  • aktualny certyfikat na TIG
  • doświadczenie w przemyśle (stocznie, rafinerie, platformy, petrochemie itp)
  • mile widziane VCA/SCC
  • prawo jazdy i możliwość wyjazdu własnym samochodem!!
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga!! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji