Spawacz TIG (z certyfikatem) /gk

IPF Global

Francja, Lyon, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz TIG

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz!

Zakres obowiązków:
- spawanie elementów głównie ze stali nierdzewnej (możliwe stal czarna) kotłownie dla przemysłu jądrowego i petrochemicznego
- grubość blachy od 4 do 15 mm
- spawanie rur i blach do maszyn specjalnych, wymienników, zbiorników itp.
- spawanie we wszystkich pozycjach, pełne przetopy
- odczyt DMOS / WPS (tryb pracy spawania)
- kontrola radiowa

Wymagania:
- min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znaj. j. angielskiego
- aktualne certyfikaty 141 najlepiej HL045 ewentualnie możliwość zrobienia certyfikatów na miejscu we Francji
- referencje z poprzednich zakładów pracy
- umiejętność spawania we wszystkich pozycjach
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- stawka godzinowa 10,15 euro brutto
- premia dzienna 30 euro netto za każdy dzień miesiąca
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu ok. 12 miesięcy
- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
- francuską umowa o pracę
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
30 euro za każdy dzień miesiąca
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji