SPAWACZ TIG - STOCZNIA (NORWEGIA)

Akcja Job

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR Sp. z o.o. - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera w Norwegii poszukuje osób do pracy

Zadania:

  • spawanie na stoczni w Norwegii
  • dyspozycyjność do testów w Norwegii – II połowa lutego 2020

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą TIG stali nierdzewnej duplex i super duplex
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność, precyzja
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach norweskich
  • wynagrodzenie 215 NOK brutto/h (zmiana poranna), 250 NOK brutto/h (zmiana popołudniowa)
  • długoterminowe projekty
  • organizacja przejazdu i zwrot kosztów biletu przy większości projektów
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności w urzędach norweskich
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne + dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • możliwość skorzystania z feriepenger 12%
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji we Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.