Armadas B.V. i.o.

Spawacz TIG (RVS)

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Reusel

Opis firmy:

Nowoczesna firma specjalizująca się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG
    (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)
  • samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG
  • umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej o grubości 1.5 do 15mm
  • certyfikaty spawalnicze 141
  • umiejętność spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem
  • wykonywanie rożnego rodzaju pracach ślusarskich
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka poczatkowa € 16.05
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • bonusy za polecenie pracownika
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy