Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta certyfikowanego Spawacza TIG/WIG. Praca w rafinerii w okolicach Hamburga.

Zakres obowiązków :
- Spawanie rur metodą TIG/WIG,
- Montaż rur ze stali nierdzewnej,
- Spawanie rur ze stali czarnej,
- Układanie i montaż rur PE, PCV, GGG i stali,
- Ochrona metali przed korozją,

Wymagania :
- Certyfikaty spawalnicze,
- Doświadczenie na ww. stanowisku,
- Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,
- Dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane,

Oferujemy :
- Wynagrodzenie od 15€ brutto za godzinę,
- Dieta od 40€ netto za każdy przepracowany dzień,
- Mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę,
- Stała opieka polskiego koordynatora,
- Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,

Prezentacja firmy

Euworkpower Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna