Spawacz TIG (m/k)

Trenkwalder

Gdynia, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Obowiązki:
  • w ramach szkolenia otrzymasz pełne przygotowanie do samodzielnego wykonywania pracy. Zajęcia w szkółce trwają do 2 miesięcy i odbywają się w kilkuosobowych grupach pod opieką doświadczonych instruktorów. Na szkoleniach trenerzy mają indywidualne podejście.
  • spawane są elementy z blachy nierdzewnej - praca odbywa się w bardzo czystych i komfortowych warunkach.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • chęci do nauki i pracy,
  • gotowości do pracy w systemie od poniedziałku do piątku, 6/14, 14/22, 22/6 (zmiany tygodniowe),
  • dokładności i precyzji,

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • pierwszą umowę na czas określony na 18 miesięcy z możliwością przedłużenia i stałej współpracy,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto na start,
  • miesięczną premię frekwencyjną (do 300 zł brutto),
  • pierwszą podwyżkę po ukończeniu szkółki (2 miesiące) 500 zł brutto,
  • drugą podwyżkę po ok kolejnych 2-3 miesiącach 500 zł brutto,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracownika i członków rodziny,
  • zatrudnienie od 21.06.2021.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.