Opis stanowiska pracy

  • praca spawalnicze przy produkcji elementow dla przemysłu mleczarskiego (wyroby serów)
  • spawanie głównie kotłów
  • montowanie i formowanie elementów z miedzi oraz blachy inox o różnej grubości
  • montaż elementów blachy, gięcie blachy, obróbka metalu
  • wykorzystywanie maszyn numerycznych do obróbki

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50%
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie jako spawacz TIG
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz maszyn sterowanych numerycznie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • precyzja i dokładność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako spawacz na terenie Francji

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji