Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

SPAWACZ TIG ALUMINIUM

Zwolle, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Opis stanowiska:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 40 h/tydzień

Praca jako spawacz elementów aluminiowych o różnych wymiarach i przekrojach.

Oferujemy:

Stawkę 15,25 euro brutto/h
Wynagrodzenie netto: 495 euro (przy 40 godzinach) po odliczeniach zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku
Dojazd do pracy darmowy
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione - płatne przez pracownika
Możliwość nadgodzin.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego B1/ niemieckiego
Doświadczenie w pracy jako spawacz aluminium 141
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne