Operator suwnicy z kursem MAG/TIG

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
•Wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych
•Walcowanie (prostowanie) na walcarce produkowanych przez firmę płyt napawanych

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa tymczasowa)
•Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
•Darmowe napoje (kawa, herbata)
•Pracę w renomowanej firmie, która stawia na rozwój pracowników

Wymagania

•Podstawowe uprawnienia w metodzie MAG (135) lub TIG (141)
•Uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego (zero)
•Umiejętność obsługi walcarki (nie jest konieczna- dodatkowy atut)
•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis