Spawacz stoczniowy - Praca w Holandii

Timing Sp. z o.o.

Gdańsk, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie zwrot kosztów transportu do Holandii!  Spiesz się i wykorzystaj swoją szansę aplikując właśnie teraz!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!
Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Jesteś spawaczem i masz doświadczenie w pracy w branży stoczniowej? Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i szukasz stabilnej pracy za granicą? Aplikuj do nas, bo poszukujemy właśnie Ciebie! Podejmij pracę w Holandii z Timing!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • spawanie elementów do statków metodą 135, 136 i 138

CO CI ZAPEWNIAMY

  • stawkę godzinową: 15 lub 16 euro netto w zależności od zmiany
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje pojedyncze)  i ubezpieczenie
  • tygodniowe wypłaty
  • zapewniamy auto służbowe lub zwrot pieniędzy za dojazd własnym samochodem

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • doświadczenia w pracy na stoczni jako spawacz Mig Mag (min.2 lata)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • aktualnego certyfikatu VCA
  • aktualnych pieczątek
  • własnej maski z nawiewem

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna