SPAWACZ / SPAWANIE ROBOTAMI / ŚLUSARZ

European Experts

Niemcy, zagranica

European Experts European Experts
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki do 3000 € / Netto

Zadania :

  • Spawanie konstrukcji i elementów na podstawie planu, rysunku technicznego oraz kontrola spawów
  • Rożnego rodzaju prace w kierunku ślusarskim lub mechanicznym
  • Montaż różnego rodzaju części oraz elementów
  • Podstawowa obsługa maszyn ślusarskich oraz prace ślusarskie
  • Montaż bram przemysłowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarz - spawacz lub wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG/TIG (mile widziane)
  • Umiejętność spawania robotami (mile widziane - możliwość przeszkolenia)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi urządzeń do obróbki metali
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy :

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne
  • Dieta oraz dodatki
  • Oferujemy pomoc przy znalezieniu noclegu
  • Opieka polskojezycznego koordynatora.
Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dziś!
Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:

w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic zapraszamy do naszego biura.