Opis stanowiska pracy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. to młoda, stale rozwijająca się spółka córka niemieckiego producenta łańcuchów RUD Ketten. Stąd też nasze stałe zapotrzebowanie na dobrych oraz wykwalifikowanych spawaczy / ślusarzy / monterów konstrukcji stalowych.

Ogólny zakres obowiązków:
- spawanie konstrukcji stalowych,
- obróbka i
- montaż spawanych konstrukcji.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie podstawowe dla doświadczonych spawaczy 23,00 zł/h (stawka może wzrosnąć do 25,00 zł/h – 27,00 zł/h dla wykwalifikowanych/doświadczonych pracowników, którzy na miejscu potwierdzą wysokie umiejętności pracy na ww. maszynach).
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
- merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
- przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Wymagania

Oczekujemy:
- min 1 rok doświadczenia w pracy na ślusarni lub innym zakładzie metalowym,
- doświadczenie w pracy związanej z obróbką blach i kształtowników metalowych,
- umiejętności spawania stali zwykłej metodą MIG (mile widziane TIG),
- umiejętność czytania rysunku technicznego.
Obsługa wózka widłowego mile widziana.

Prezentacja firmy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mies, 1 rok, 2 lata, nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
23PLN - 27PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis