Spawacz rur 135/136 z VCA- Holandia

zagranica

IMPACT_Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, znana holenderska firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Praca będzie polegać na spawaniu metodą 135/136 rur, konstrukcji offshore, żłobkowanie i szlifowanie spawów. Praca w Holandii w okolicach Vlissingen

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich– 40 godz/tydz.
- praca w cyklach 6x1 (6 tygodni pracy, 1 tydzień wolnego)
- zarobki min. 400 euro netto/40 h
- bezpłatne zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem

Wymagania

Wymagania:

- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze offshore
- doświadczenia w spawaniu metodą 135/136 rur
- doświadczenia w żłobkowaniu i szlifowaniu spawów
- ważny certyfikat MIG/MAG na rury– pozycja spawania HL-045, grupa materiałowa 1, średnice rur 18 cm.
- aktualny certyfikat VCA
- umiejetnośc czytania rysunków technicznych
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny!)
- gotowość do rozpoczęcia pracy jeszcze w grudniu

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji