Spawacz - rozwój, stabilność zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Posiadasz certyfikat lub książeczkę spawacza na metodę MAG 135 lub 141 TIG? Znasz rysunek techniczny? Pracowałeś wcześniej na tym stanowisku?
Jesteś idealnym kandydatem!

Nie masz pracy? A może ją masz, lecz stawiasz na rozwój i chcesz podnieść swoje kwalifikacje?
Teraz dajemy Ci taką szansę!

Oferujemy Ci:
- Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę;
- Wynagrodzenie wyższe niż u konkurencji (podstawa, stała premia miesięczna, dodatek za dojazdy, stały dodatek frekwencyjny, wysokie bony świąteczne);
- Pracę wyłącznie na 2 zmiany;
- Możliwość dorobienia w nadgodzinach (wyłącznie dla osób chętnych);
- Sympatycznego szefa, z którym można się zawsze dogadać

Obowiązki:
- podgrzewanie wstępne,
- utrzymywanie temperatury międzyściegowej,
- dobór odpowiedniego drutu spawalniczego,
- dobór odpowiednich parametrów spawania,
- układanie spoin o odpowiedniej wielkości, w odpowiedniej kolejności i złożoną prędkością,
- przygotowanie elementu do spawania,
- usunięcie wszelkich nieprawidłowości

Nie czekaj, prześlij swoje CV!

Numer referencyjny: sp/09/05/2017/et
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.