Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w Monachium pracowników na stanowiska:

Spawacz

Praca u renomowanego światowej marki producenta lokomotyw

Główne zadania:

- spawanie metodą MAG lub WIG
- czytanie rysunku technicznego
- montaż spawanych części w całośc
- szlifowanie spoin
- przeprowadzanie kontroli i pomiarów według wytycznych

-Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki od 14,00 € brutto/godz do 17,00€
- premia w przypadku zmiany pracodawcy
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę do zapłaty we własnym zakresie
oraz
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

Wymagane:

- podstawowa znajomość j.niemieckiego
- doświadczenie w spawaniu metodą min 3 lata
oraz
- doświadczenie w pracach ślusarskich
- motywacja, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją

Mile widziane
- posiadanie aktualnych certyfikatów
- posiadanie samochodu osobowego i prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis