Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spawacz precyzyjny/ Napawacz

Miejsce pracy: Polkowice, Lubin, Głogówko, Chocianów

Zadania:

  • Napawanie narzędzi skrawających
  • Wykonywanie prac ślusarskich,
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa suwnicy.

Wymagania:

  • Znajomość podstaw obróbki wiórowej i ściernej,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność spawania metodą TIG
  • Obsługa maszyn warsztatowych będzie dodatkowym atutem.
  • Dokładność i rzetelność
  • Zdolności manualne
  • Wykształcenie minimalnie zawodowe techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

    Oferta dotyczy Pracy Stałej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: SN/02/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.