Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Spawacz podwodny

(underwater welder)

OPIS STANOWISKA:

  • Każdy nurek - spawacz wie na czym polega jego praca :)
  • Praca na terenie całej Holandii
  • Godziny pracy: 40h tygodniowo plus nadgodziny
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Odpowiednie uprawnienia
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie tygodniowe - od 750 do 1200 euro netto, w zależności od doświadczenia
  • Zakwaterowanie (1-osobowy pokój)
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich
  • Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w relokacji (pomoc przy BSN - Numer Sofi)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim) za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis