Spawacz / operator robota spawalniczego

Steelpress Sp.z o.o.

Luboń, Poznań, wielkopolskie

Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o.
Steelpress Sp. z o.o. w Luboniu k. Poznania – nowoczesna, prężnie rozwijająca się polska firma produkująca części i akcesoria do przyczep bagażowych. Swoim zasięgiem działania obejmuje około 36 krajów na świecie.
Z uwagi na dynamiczny rozwój poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Luboń, Poznań

Profil kandydata:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych typu 131 135 ( MIG, MAG)
  • wykształcenie techniczne
  • wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz programów CAD
  • ukończony kurs obsługi robota spawalniczego będą dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Zadania:

  • spawanie MIG /MAG blach, rurek, prętów i profili
  • programowanie i obsługa robota spawalniczego
  • kontrola jakości produkcji

Oferujemy:

  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia