Spawacz - operator robota do spawania

IPF GROUP S.A.

L'Herbergement, zagranica

Opis stanowiska pracy

Spawanie elementów, łączenie elementów, czytanie rysunku technicznego, czyszczenie i polerowanie spawów,
Używane narzędzia : spawarka, szlifierka
Wykonywanie elementów do produkcji części rolniczych, kolei i podnośników

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok),
- znajomość rysunku technicznego,
- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność „od zaraz”),
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- mile widziane posiadanie własnego auta (możliwość dojazdu własnym samochodem ze zwrotem kosztów podróży).

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital)
• składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
• po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
• okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
• prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
• zorganizowany transport i zakwaterowanie
• pracę w polskim zespole
• bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rolnictwo