Spawacz / operator maszyn CNC od zaraz

EMTUL

Niepruszewo gm. Buk k/ Poznań, wielkopolskie

EMTUL

Od: EMTUL
Miejsce pracy: Niepruszewo gm. Buk k/ Poznań

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacza/oprataora maszyn CNC.

Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną dołącz do naszego zespołu.

Gwarantujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Spawacz /operator maszyn CNC od zaraz

Miejsce pracy Niepruszewo gm. Buk k/Poznania

Zadania

  • Spawanie konstrukcji stalowych
  • Obsługa obrabiarek CNC

Poszukiwane kompetencje:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • Mile widziane obsługa maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu dobrym
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 1 zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności