workconcept service GmbH

Spawacz - nauczyciel

Miejsce pracy: Niemcy, Gotha, Thüringen

Workconcept Service GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo które od 2012 roku z powodzeniem działa na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi w zakresie pośredniczenia w zatrudnianiu pracowników w każdej dziedzinie przemysłu. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie w krótkim czasie dobrego, stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Jesteśmy uczciwą oraz kompetentną firmą działającą w ramach niemieckiego prawa pracy. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i indywidualnie a oferty pracy dobieramy według posiadanego przez kandydata wykształcenia i kwalifikacji.

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Turyngia, Niemcy
Wymiar pracy: pelen etat (38 godzin tygodniowo)
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zadania:

  • planowanie, prowdzenie szkolenia praktycznego oraz teoretycznego, a także dalsze kształcenie spawaczy w oparciu o standardy zasad DVS
  • przygotowanie oraz prowadzanie egzaminów spawalniczych
  • techniczne oraz administracyjne tworzenie, przetwarzanie dokumentów szkoleniowych w oparciu o zbiór zasad DVS
  • wsparcie nadzoru spawalniczego firmy w zakresie zgodności produkcji z normami, przepisami i wymaganiami klienta

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego pracownika
  • firmowa karta kredytowa z możliwoscią comiesięcznego doładowania
  • zakwaterownie blisko miejsca pracy organizowane i opłacane przez pracodawcę
  • bezpośrednie oraz indywidualne wsparcie w kontaktach z klientami
  • możliwosc bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • pewne i terminowe wynagrodzenie
  • odzież ochronna
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz rentowne
  • zapewniamy stalą i długoterminową pracę w ramach regularnego grafiku

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie nauczyciela/ instruktora spawania
  • wiedza techniczna odpowiadająca poziomowi kwalifikacji instruktora spawalnictwa
  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz polskiego
  • przedsiębiorcze myślenie i umiejętność pracy w zakresie procesu rekrutacyjnego i kwalifikacyjnego
  • rzetelność i motywacja
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy