Opis stanowiska pracy

Wymagania:

wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność budowa maszyn lub pokrewnym,

doświadczenie - minimum 2 lata praktyki na stanowisku spawacz,

dobra znajomość rysunku technicznego - wymóg bezwzględny,

umiejętność samodzielnego wykonywania pracy na podstawie dokumentacji technicznej,

aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (135) (ewentualnie spawanie elektrodą otuloną (111), TIG (141) mile widziane),

mile widziane uprawnienia hakowych, do obsługi wózków widłowych, suwnic,

umiejętność pracy w zespole,

dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma LMS Logi­styka Mate­ria­łów Syp­kich Sp. z o. o. zaj­muje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie