Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty dla naszych klientów na terenie Polski, Belgii i Holandii.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy a także regularne zjazdy do Polski.

Aktualnie dla naszych klientów poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Spawacz/monter 135, 136, 141 (średnie i duże konstrukcje; m.in kontenery stalowe, kontenery chłodnicze, zbiorniki, silosy, mosty, rury wod-kan, rurociągi)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz/monter
  • dobra znajomość rysunku technicznego/izometrycznego
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
  • obsługa palnika acetylenowo-tlenowego, plazmy, elektronarzędzi
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B będzie atutem
  • gwarantujemy stałą pracę w oparciu o polską umowę o pracę, bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy oraz odzież roboczą. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz certyfikatów za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w branży metalurgicznej realizując kontrakty na teren... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie