AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MONTER

Miejsce pracy: Gdynia, Tuchom

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Spawanie wymienników ciepła metodą TIG 141 (głównie stal nierdzewna)
  • Wzrokowa kontrola spoin

Wymagania:

  • Ważne certyfikaty spawalnicze
  • Precyzja w spawaniu (spoiny sprawdzane są na każdym etapie produkcji)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie – brak przestojów i sezonowości
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medyczny dla pracownika i jego rodziny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.