Spawacz/Monter rur instalacji CO

Belgia, zagranica

IMPACT_Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca polega na spawaniu rur ze stali czarnej, o średnicy +/- 100mm, metodą MIG/MAG lub TIG lub elektrodą. Montaż instalacji na podstawie projektu/rysunku technicznego.

Wymagania:
• Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku spawacza rur instalacji CO/wentylacji
• Doświadczenie w montażu rur
• Bardzo dobra znajomość instalacji grzewczych i wentylacyjnych
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego
• Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Minimum 40 godz. pracy tygodniowo + możliwość nadgodzin
• Zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do kwoty 125€)
• Zakwaterowanie (65€/tydz)
• Bonusy i dodatki przyznawane są zgodnie z prawem belgijskim

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis