Spawacz / Monter Okrętowy

North Electric

83-000 Pruszcz Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Finlandii poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Spawacz / Monter Okrętowy.

Zakres obowiązków:

• Prace metalowe związane z montażem instalacji elektrycznych na statku

• Spawanie podstaw pod szafy elektryczne

• Montaż szaf elektrycznych

• Montaż oraz tworzenie tras kablowych

• Wycinanie penetracji kablowych

• Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazne warunki pracy

• Zakwaterowanie

• Transport w Finlandii

• Bilety lotnicze

• Niezbędne narzędzia

• Ubrania robocze

• Niezbędne szkolenia

Wymagania

• Doświadczenie w pracy jako spawacz/monter okrętowy

• Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy w Finlandii

• Bardzo mile widziane Fińskie uprawnienia Hot work i BHP

• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

• Dobra znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem

• Zdolność do samodzielnej oraz efektywnej pracy

Prezentacja firmy

Świadczenie usług elektrycznych w krajach Unii Europejskiej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy