BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Spawacz / monter 135/136

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dania Hobro

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: Ś-sp./ 10/Hobro
Miejsce pracy: Hobro, Dania.

Zakres obowiązków:
Spawanie belek pod hale i mosty metodami 135 i 136 oraz montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny. Materiał od 10mm do 40mm, spoiny do 2m długości, szerokość od 3mm do 15mm.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
• opieka koordynatora
• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia)
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy)

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku – minimum 3 lata.
• szybka dyspozycyjność do wyjazdu,
• aktualnego certyfikatu na metody 135/136 lub 135/138 (podbijany co 6 mies.),
• umiejętności pracy w oparciu o rysunek techniczny - warunek konieczny
• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – duży atut,
• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
• CV,
• Aktualne certyfikaty spawalnicze,
• Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp..