spawacz-monter 111, 136

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI sp.z.o.o., certyfikat 3455, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji poszukuje kandydatów na stanowisko

SPAWACZA-MONTERA 111, 136

Oferowana praca znajduje się na terenie Norwegii, polega na spawaniu konstrukcji budowlanych w warsztacie lub na budowie z wykorzystaniem metod spawalniczych 111 i 136.

Oferujemy:
- pracę w rejonach Oslo, Bodø, Haugesund czy Sarpsborg,
- pracę w systemie rotacyjnym 6/2 (6 tygodni pracy w Norwegii, 2 tygodnie urlopu),
- podróż w obie strony, zakwaterowanie, codzienny dojazd do pracy zorganizowany przez pracodawcę,
- pracę na warunkach norweskich (umowa norweska),
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy w rotacji.

Wymagania

Wymagania:

- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako spawacz-monter,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- aktualne certyfikaty spawalnicze 111, 136,
- komunikatywna znajomośc języka angielskiego (mile widziana).

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna