Opis stanowiska pracy

VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca od 1987 r. Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, stale poszukujemy osób na stanowisko spawacz. Ciągle prowadzimy intensywna rekrutacje i zatrudniamy wykwalifikowanych kandydatów.

SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska:

  • Spawanie blach o grubości 1-16 mm, stal czarna
  • Spawanie ram do tramwajów lub ram do maszyn kopalnianych
  • Spawanie detali metalowych zgodnie z instrukcja

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze (135/136,P,FW,1.3,S,t16,PD,ML / 135 i 136,P,BW,1.3,S,t16,PF,SS,nb)
  • Doświadczenie na stanowisku spawacz minimum 3 lata

Oferujemy:

  • 13 € brutto/h + dodatki za prace w systemie 2/3-zmianownym (po pierwszym przepracowanym miesiącu mozliwosc przejscia na akord) + dodatki wynikające z obowiązującego układu zbiorowego
  • Pierwsza umowa do końca września z możliwością przedłużenia. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Możliwość banku godzin (lub nadgodzin- w zależności od zapotrzebowania)
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawcę (każdy pracownik ma swój pokój)
  • Zakwaterowanie znajduje się blisko miejsca pracy. Koszt miesięczny wynajmu około 200 euro.
  • Umowa o pracę na fińskich warunkach. Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

Prezentacja firmy

VPS - Valitsemme Parhaat Sinulle! Wybieramy dla Ciebie Najlepsze! <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji