Spawacz MIG/MAG

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało spawanie szkieletów autobusowych i tramwajowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
- uprawnień MIG/MAG
- gotowości do pracy zmianowej,
- doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
- motywacji do pracy.

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa... Personalnego (Nr cert.3000/2), która proponuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji