Opis stanowiska pracy

  • Spawanie elementów konstrukcji stalowych metodą MAG

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu stali metodą MAG,
  • Aktualne certyfikaty dodatkowym atutem,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka niemieckiego – podstawy warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich w Tintschl Industriemontage AG
  • Praca w tym zakładzie od zaraz do co najmniej końca lutego, potem zmiana zakładu
  • Stawkę godzinową plus diety
  • Mieszkanie obok zakładu (samochód nie jest wymagany)
  • Polski opiekun przez cały okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Tintschl Polska ( nr Agencji 5767) jest agencją rekrutacyjną wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne