Spawacz MIG/MAG - Holandia , Zagranica
od Larex Personeelsbemiddeling
Larex Personeelsbemiddeling
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Od: Larex Personeelsbemiddeling
Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:

Samodzielny montaż konstrukcji stalowych w oparciu o rysunki techniczne, a następnie spawanie (wykończeniowe) takich elementów i części.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu metodą 135/136
  • Umiejętność wykonywania prac szlifierskich i ślusarskich
  • Własny samochód
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubranie robocze
  • Możliwość odbycia szkolenia VCA
  • Kontakt oraz pomoc w języku polskim
  • Zatrudnienie na holenderskich warunkach według NBBU CAO

Larex i DIT Personeelsbemiddeling to holenderska agencja pracy tymczasowej aktywna na rynku od 2003 roku pośrednicząca w zatrudnianiu fachowców w zawodach technicznych.