Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Spawacz MIG/MAG

Holandia, zagranica

Larex Personeelsbemiddeling

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

Samodzielny montaż konstrukcji stalowych w oparciu o rysunki techniczne, a następnie spawanie (wykończeniowe) takich elementów i części.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu metodą 135/136
  • Umiejętność wykonywania prac szlifierskich i ślusarskich
  • Własny samochód
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubranie robocze
  • Możliwość odbycia szkolenia VCA
  • Kontakt oraz pomoc w języku polskim
  • Zatrudnienie na holenderskich warunkach według NBBU CAO

Wymagania

Larex i DIT Personeelsbemiddeling to holenderska agencja pracy tymczasowej aktywna na rynku od 2003 roku pośrednicząca w zatrudnianiu fachowców w zawodach technicznych.

Prezentacja firmy

Firma Larex
Larex jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy wyspecjalizowanym w... szukaniu pracy dla fachowców w zawodach technicznych. Rekrutujemy naszych pracowników z Polski i nie tylko.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne