Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Holandia, Eersel

Opis firmy:

Firma z branży metalurgicznej produkująca głównie produkty dla rolnictwa, w tym między innymi elementy małych jak i dużych konstrukcji stalowych (komponenty wyposażenia budynków dla trzody chlewnej) oraz podzespoły maszyn rolniczych.

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG MAG (materiał: stal nierdzewna)
  • wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału)
  • montaż produktów

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metoda MIG MAG
  • mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze 135/ 136
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • doświadczenie w rożnego rodzaju pracach ślusarskich
  • zdolności manualne
  • samodzielność oraz zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy