Agencja Zatrudnienia KS Service

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Belgia, Westmeerbeek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Spawacza MIG/MAG

Opis stanowiska:

Do głównych zadań należy spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG, cięcie metalu i składanie w całość metalowych ram, a także wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu przy użyciu metody MIG/MAG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie - 15 euro brutto/h
  • płatne nadgodziny - 24 euro brutto/h
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uzyskania 13. pensji (premii rocznej w wysokości 9,12%)
  • opiekę medyczną
  • kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto/miesiąc) za wyjazd własnym samochodem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy