Work Service Express

Spawacz Mig/Mag

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Auxerre »

Dla naszego klienta firmy francuskiej poszukujemy obecnie spawaczy z doświadczeniem na zakładzie produkcyjnym.

Termin rozpoczęcia pracy:18.09

Zadania:

  • spawanie metodą Mig/Mag dużych elementów naczep do samochodów ciężarowych
  • spawanie stali czarnej
  • spawanie w pionie, wielowarstwowe, dwustronne

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w spawaniu metodą Mig/Mag min 2 lata
  • aktualny certyfikat spawania
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem- będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie od 1650 euro netto/152h miesięcznie
  • nadgodziny
  • praca w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie
  • premie za znajomość języka francuskiego 100 euro/miesięcznie
  • amortyzacja za samochód
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu