Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG/MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL

„ ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. „

Opis firmy:

Firma specjalizuje się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali, aluminium oraz stali nierdzewnej.

Zakres obowiązków:

- spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą MIG/MAG
- samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania :

- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz
- umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej ,czarnej oraz aluminium
- umiejętność spawania metodą TIG będzie dodatkowym atutem
- wykonywanie rożnego rodzaju pracach ślusarskich
- dobra umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia
- świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
- zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
- ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- przyjazną atmosferę w pracy
- możliwości rozwoju i awansu
- bezpłatny kurs języka holenderskiego
- bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy