Spawacz Mig, Mag, Tig

Euro Group

Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie spawacz metodami Mig, Mag lub Tig

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • certyfikaty spawalnicze
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • własny transport.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • umowę o pracę na austriackich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 13 i 14 pensja
  • zakwaterowanie
  • opieka polskiego koordynatora

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Twój najlepszy partner w pośrednictwie pracy w Austrii, Niemczech... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie