Opis stanowiska pracy

irma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

miejsce pracy: Geldrop

Obecnie poszukujemy kandydatów:

1. Spawacz MIG Mag - spawanie stali, montaż konstrukcji stalowych

2. Spawacz Tig - spawanie stali nierdzewnej niskostopowej, cienkie blachy

wymagania:
doświadczenie na stanowisku spawacza
ważne certyfikaty Mig MAg lub Tig
umiejętność czytania rysunku technicznego
znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
prawo jazdy kategorii B

holenderska umowa o pracę
Stawka: 13,00 - 15,00 Euro Brutto za godzinę - wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie - płatne przez pracownika

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna